satın alma sahiplen

Satın Alma Sahiplen

”Satın alma sahiplen” adını verdiğim bu yazımda; sokağa terkedilmiş, kaza geçirmiş, saldırıya uğramış ya da sahipleri tarafından ihmal edilmiş  kedi ve köpeklerin öncesi ve sonrası fotoğraflarını bulacaksınız.

Hikayeleri o kadar birbirine benziyor ki…

İlk fotoğraflarda hep o korku dolu, mutsuz bakışlar ve son fotoğraflarda da gözlerinin içi gülen, mutlu, sevgi dolu hayvanları göreceksiniz 

Kesinlikle sevginin iyileştiremeyeceği yara, şefkatin unutturamayacağı acı yok.

Eğer henüz yapmadıysanız ve bir gün bir canı sahiplenmek isterseniz; sokaktan, barınağa ya da ormana terkedilmiş olanlardan birini alırsanız bu güzel ve umut dolu fotoğraflara bir yenisini daha ekleyeceğinizi asla unutmayın.

Ve bunu öylesine söylemiyorum. Gerçekten de o canların fotoğraflarını bu sayfada paylaşmaktan büyük keyif alacağım.

Çünkü bu yazı, bloğumda sürekli güncellenen daha doğrusu yaşayan bir sayfa olsun istiyorum. Tıpkı hayatına giren insanların onları yaşattığı gibi.

Bu yazıyı okuyan ve bir kurtarış hikayesinin kahramanı olan kişiler, muhteşem hikayelerini ve minik dostlarının değişim fotoğraflarını e-posta ile bana gönderebilirler.

Şimdi gelelim güzel bir dokunuşun bir canlıda nasıl etkiler yarattığına. Bunu sözcüklerle anlatmak mümkün olmadığından fotoğraflarla göstermek istedim.

Her şey aynı nefesten alır: Hayvanlar, insanlar, ağaçlar… Hayvanlar olmazsa insanlar ne yapar? Tüm hayvanlar gitse insanların ruhu büyük bir yalnızlığa boğulur; insanlar yalnızlıktan ölür.

Kızılderili Reisi Seattle